۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر
شرح خبر
0 : 0 - 1398/11/2 - تعداد بازدید : 641
بارگیری و تخلیه در اداره کل راه آهن اصفهان به مرز شانزده میلیون تن رسید
بارگیری و تخلیه در اداره کل راه آهن اصفهان به مرز شانزده میلیون تن رسید

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن اصفهان ؛ سید رضا سادات حسینی  گفت : در مقایسه آمار عملکردی میزان تناژ بار بارگیری شده در بازه 10 ماهه سال 98 نسبت به مدت مشابه سال 97 ، بیانگر افزایش 7 درصدی تناژ بارگیری و        7 درصدی تن کیلومتر مبدا- مقصدی در راه آهن اصفهان میباشد.

مدیر کل راه آهن اصفهان بیان داشت: اداره کل راه آهن اصفهان با 3میلیون و 362 هزار و 653 تن بار بارگیری شده و 12 میلیون و 434 هزار و 210 تن بار تخلیه شده در مجموع طی بازه 10 ماهه میزان 15میلیون و 796هزار و 863 تن بار در محور این اداره کل تخلیه و بارگیری شده است که به نوبه خود حائز اهمیت است.

وی ادامه داد : طی این مدت با حمل مقدار بار بارگیری شده توسط 56 هزار و 604 دستگاه واگن ، در میزان بار بارگیری شده 7 درصد ، در تعداد واگن 5 درصد رشد رشدو در خصوص تن کیلومتر مبدا -  مقصـدی 7 درصدی را شاهد بوده ایم.

مدیر کل راه آهن اصفهان در پایان اذعان داشت: این میزان بارگیری و تخلیه صورت گرفته در بازه زمانی 10 ماهه سال 98 رشد قابل ملاحظه حدود67 درصد درآمد ریالی حمل بارهای داخلی را برای اداره کل راه آهن اصفهان در پی داشته که طی آن اداره کل راه آهن اصفهان حائز جایگاه در رتبه های برتر درآمد گردیده است .

امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal