۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر
شرح خبر
0 : 0 - 1399/01/08 - تعداد بازدید : 551
عنوان خبر : جذب چشمه جدید بار و انتقال آن به روی ریل در اداره کل راه آهن اصفهان
عنوان خبر : جذب چشمه جدید بار و انتقال آن به روی ریل در اداره کل راه آهن اصفهان

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن اصفهان ؛ جلسه ای با حضور مدیر کل و معاون بهره برداری اداره کل راه آهن اصفهان ، مدیران کارخانه فولاد مبارکه اصفهان، نمایندگان شرکتهای حمل و نقل ریلی و ذینفع بار جهت آماده سازی زیرساختهای حمل برای بارگیری سنگ سرباره با حجم کلی در حدود 30 میلیون تن در محل کارخانه فولاد مبارکه اصفهان تشکیل شد.

مدیر کل راه آهن اصفهان طی بازدید میدانی از محل بارگیری جهت تکمیل زیر ساختها و آماده سازی بستر جهت عملیاتی شدن بارگیری این محموله  افزوددر راستای تحقق برنامه ششم توسعه مبنی بر انتقال حداکثری بار و مسافر بر روی ریل ، این اداره کل از ابتدای سال جاری اقدام به شناسایی بارهای ریل پسند منطقه نمود و موفق به جذب چشمه های جدید بار از منابع مختلف گردیده است.

سید رضا سادات حسینی گفت : با پیگیری های صورت گرفته و توافقات اولیه انجام شده طی این جلسه با مدیران شرکت فولاد مبارکه اصفهان مقرر شد طی3 ماه آینده با آماده سازی بسترجهت بارگیری ، این مهم عملیاتی شود .

وی اظهار داشتدر مجموع سالیانه بیش از 3 میلیون تن سنگ سرباره این کارخانه فولاد سازی در محل دپو سرباره کارخانه فولاد مبارکه جذب و به مقصد بندر عباس جهت صادرات بارگیری و حمل شود.

سادات حسینی در پایان اذعان داشت: بدنبال جذب و با شروع بارگیری و حمل این بار، حمل و نقل و حجم بارگیری راه آهن اصفهان با جهش قابل ملاحظه ای روبرو خواهد شد که میتواند به رشد 70 درصدی این شاخص بیانجامد و این در در حالیست که راه آهن اصفهان در سال گذشته جایگاه نخست تناژ تخلیه و رتبه اول درآمد ریالی بین نواحی راه آهن کشور را به خود اختصاص داده است.

امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الكترونيكي شما    
شماره تلفن
توضيحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
كد امنيت  
 
کليه حقوق محتواي اين سايت متعلق به راه آهن جمهوري اسلامي ايران مي باشد.
Powered by DorsaPortal